Te panie z obrazka chyba też biegają, najczęściej chyba do lodówki... 🤔🙃
A ja nie biegam, nie lubię biegania...chyba ze za wnukiem.
Rozumiem, że Okrzyk bez gwiazdek brzmiał - Kawa! zaspałam.
Te gwiazdki znacza: kur zapial - zaspałam.
I ja biegam. Tam i z powrotem. Kiedys trafie w dpowiednie miejsce. Albo nie. Zawsze to dobrze , ze sobie pobiegam.
Te panie z obrazka chyba też biegają, najczęściej chyba do lodówki... 🤔🙃
OdpowiedzUsuńA ja nie biegam, nie lubię biegania...chyba ze za wnukiem.
OdpowiedzUsuńRozumiem, że Okrzyk bez gwiazdek brzmiał - Kawa! zaspałam.
OdpowiedzUsuńTe gwiazdki znacza: kur zapial - zaspałam.
UsuńI ja biegam. Tam i z powrotem. Kiedys trafie w dpowiednie miejsce. Albo nie. Zawsze to dobrze , ze sobie pobiegam.
OdpowiedzUsuń