środa, 17 czerwca 2026

164. Wredna



4 komentarze:

  1. Czyli moment picia kawy nie zawiera wrednosci. Mozna caly dzien kawe siorbac.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super tło!
    Bez kawy świat jest gorszy!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten świat daje tyle powodów do bycia wrednym, że jesteś usprawiedliwiona 😉

    OdpowiedzUsuń
  4. świat też jest ogólnie rzecz biorąc wredny, więc rozmowy o remisie są całkiem do rzeczy... ja mam zresztą podobnie, bo jestem miły i świat też jest miły... no, ale ja mam Syndrom Pollyanny, a Ty nie... i tu remisu nie ma...
    p.jzns :)

    OdpowiedzUsuń