Czyli moment picia kawy nie zawiera wrednosci. Mozna caly dzien kawe siorbac.
Super tło! Bez kawy świat jest gorszy!
Ten świat daje tyle powodów do bycia wrednym, że jesteś usprawiedliwiona 😉
świat też jest ogólnie rzecz biorąc wredny, więc rozmowy o remisie są całkiem do rzeczy... ja mam zresztą podobnie, bo jestem miły i świat też jest miły... no, ale ja mam Syndrom Pollyanny, a Ty nie... i tu remisu nie ma...p.jzns :)
Czyli moment picia kawy nie zawiera wrednosci. Mozna caly dzien kawe siorbac.
OdpowiedzUsuńSuper tło!
OdpowiedzUsuńBez kawy świat jest gorszy!
Ten świat daje tyle powodów do bycia wrednym, że jesteś usprawiedliwiona 😉
OdpowiedzUsuńświat też jest ogólnie rzecz biorąc wredny, więc rozmowy o remisie są całkiem do rzeczy... ja mam zresztą podobnie, bo jestem miły i świat też jest miły... no, ale ja mam Syndrom Pollyanny, a Ty nie... i tu remisu nie ma...
OdpowiedzUsuńp.jzns :)