niedziela, 31 maja 2026

157. Foch



24 komentarze:

  1. Fajny ten Foch :-)
    Ja mam focha na bloggera, że nam bruździ!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeszcze ciągle bruździ? Dużo ludzi narzeka.

      Usuń
    2. Darowanemu koniowi nie zagląda się do gęby* a focha można mieć co najwyżej na komentatorów i czytelników :D

      ___
      * Kto rozsądny wybrał WordPress i nie ma powodów do utyskiwań :P

      Usuń
    3. Próbowałam, naprawdę. Za cholerę mi nie szło posługiwanie się WordPressem.

      Usuń
    4. Ten WordPress jakiś mało czytelny jest moim zdaniem. Chodzi mi o stronę wizualną 🤷‍♀️

      Usuń
    5. Wkurza mnie układ komentarzy w WordPressie, bo idąc w dół, zwężają się aż do pionowej, pojedynczej nitki. Szalenie nieczytelne.

      Usuń
    6. Frau, to wkurza najbardziej 🙂 Ale myślałam, że to może tylko u mnie tak wygląda, bo czytam głównie na telefonie. Trochę dziwne, że nikt tego nie ogarnie od strony technicznej...

      Usuń
    7. Nie, ja czytam w komputerze i też tak jest.

      Usuń
    8. Otóż Dariuszu, nie jest tak jak mówisz, bo i WordPress czasami nie wpuszcza komentarzy lub pojawiają się nie w tym miejscu, co trzeba.
      Gdy miałam blog zawodowy na WP nie mogłam zamieszczać każdej ilustracji, ktoś/coś decydował za mnie.

      Usuń
    9. Nie miewam u siebie takich problemów, ani z ilustracjami, ani z komentarzami w formie nitki. Wszystko zależy chyba od ustawień i wybranego blogowego szablonu.
      Blogger jak dla mnie ma beznadzieją opcję umożliwiająca usuwanie komentarzy przez autora. No przepraszam, ale na moim blogu to tylko ja powinienem rządzić.

      Usuń
  2. Strzelasz tego focha z jakiegoś konkretnego powodu? 😅

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bez powodu, kobiety tak mają 😂

      Usuń
    2. Fakt, natura obdarzyła kobiety w mechanizm zwany fochem, by mogły obdarzać nim dosłownie wszystko co im nie pasuje 😅

      Usuń
    3. Oraz to, co pasuje. Fochać się nigdy nie zawadzi 🤣

      Usuń
    4. Zawsze znajdzie się coś, co można obfochać. Coś, lub ktoś 😉

      Usuń
    5. Dokładnie tak. Dobry foch nie jest zły! 😀

      Usuń
    6. Byle by za fochem nie szły rękoczyny 😉

      Usuń
    7. No nie, foch to foch, a wp***dol to wp***dol 😅

      Usuń
    8. Nie występują razem? 😂😂😂😂😂

      Usuń
    9. Czasem tak, ale nie obligatoryjnie.

      Usuń
  3. Czasem foch moze oznaczac zdrowa reakcje na zaistniala sytuacje.
    Zaliczam sie do fochmanek unikajac innych frustracji.

    OdpowiedzUsuń
  4. Jakby moje nastoletnie córki widziała 🤣

    OdpowiedzUsuń