niedziela, 24 maja 2026

156. Salon



40 komentarzy:

  1. :)))) Dlatego poszla na pchli targ co wiidac po strojach.
    Okularki jednak maja superowe, moze nawet takie inteligentne.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No nie wiem, może te łachy mają akurat metki Zalando...

      Usuń
    2. :)))) Nie maja! :))))

      Usuń
    3. Myślę, że mają - Zalando to straszny syf, nie takie rzeczy sprzedają.

      Usuń
    4. Hmmmm. Sprzedawac mozna ale kupowac to nie ma przymusu. Ja tam robie zawsze dobre zakupy ale moze tu sklep dziala pod kientow i ich smaki? W internetowe Zalando nawet nie zagladam.

      Usuń
    5. Ja tylko w internetowe, nie dość, że jakieś wynaturzone gówna, to jeszcze w wynaturzonych cenach (w stylu torebki w kształcie dziecięcego wiaderka do piasku za 6000 zł!).

      Usuń
  2. Mnie nawet najlepszy salon piękności nie pomoże 😂 Poza tym mam wrażenie, że to bardziej salony próżności są a ludzie wydają tam fortuny na coś, co w końcu i tak zgnije 😉

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mnie też nie pomoże, a poza tym i tak mnie nie stać. Jestem, jaka jestem i natury nie oszukam. A te żony bogatych mężów też nie oszukają wieku.

      Usuń
    2. Z czasem ludzie, którzy usilnie próbują pozostać młodymi zaczynają wyglądać wręcz karykaturalnie. Natura dała nam termin ważności i tego nie oszuka ani skalpel, ani najdroższe kremy. I tylko współczuć tym kobietom, które pompują sobie usta tak, że wyglądają jak parówki, bo na starość ze wstydu nie wyjdą z domu.

      Usuń
    3. Są u mnie w szkole takie nauczycielki - psiapsiółki, napompowane, ostrzyknięte, wyklepane itp. Chłopaki (nauczyciele) podśmiewają się z nich i nazywają "botoks team" 😅

      Usuń
    4. Bo to jest śmieszne i żałosne. Nie da się cofnąć czasu ani uciec przed starością. To nie minie żadnego nas.

      Usuń
    5. No właśnie - żałosne. Na siłę udawanie młodości... po co? Dla poklasku, bo są bardzo próżne, bogate (raczej ich mężowie) i mają w głowach pustostan.

      Usuń
    6. Bo w swej naiwności myślą, że zawsze będą piękne 😅 Tyle że jest od groma przykładów w internecie, że starość dużo lepiej wygląda w naturalnym wydaniu.

      Usuń
    7. Wyglądają jak dzidzie-piernik, a jedna jak ropucha (nie ubliżają tym pięknym zwierzątkom) 😅

      Usuń
    8. Bo takie upiększanie na siłę przypomina szpachlowanie auta, które najlepsze czasy przeżywało w PRLu 😅

      Usuń
    9. Oj, tej szpachli to one mają na twarzach chyba na centymetr grubości 🖌️ 😅

      Usuń
    10. I kiedyś to wszystko weźmie w cholerę odleci i ukaże się wyjątkowo straszny obraz 😂

      Usuń
    11. A w trumnie zostanie kościotrup i wszelkie implanty 🤣

      Usuń
    12. Kiedyś archeolodzy odkopią trumny z obecnych czasów i będą mieli ubaw 😂

      Usuń
    13. Dokładnie! Zastaną silikony i kupę plastiku 🤣

      Usuń
    14. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co sobie pomyślą o obecnie żyjących ludziach. Mam nadzieję że nasi przodkowie tego z zaświatów nie oglądają.

      Usuń
    15. Jeśli istnieją zaświaty, to przodkowie jednak widzą 😁

      Usuń
    16. I z pewnością ręce im opadają w jakim kierunku poszedł ten świat.

      Usuń
    17. Ręce i inne członki 😅

      Usuń
    18. Mnie samemu opadają, gdy rozmyślam nad tym do jakiego stopnia ludzkość poje*ało 😂

      Usuń
    19. Próbuję o tym nie myśleć, bo i tak mam wystarczająco dużo do myślenia i też nie są to przyjemne rzeczy.

      Usuń
    20. Niestety życie jak na razie jakiś przyjemnych tematów do rozmyślań nie nastręcza... 🙄

      Usuń
    21. I to jest najciekawsze. Interesuje mnie, dlaczego tak jest.

      Usuń
    22. Mo mamy takie posrane 'szczęście", że więcej złego niż dobrego się w tym naszym życiu dzieje... 🙄

      Usuń
    23. Ale dlaczego? I dlaczego my?

      Usuń
    24. Nie wiem. Ze sprawiedliwością to raczej nie ma nic wspólnego.

      Usuń
    25. No właśnie, nawet nie ma komu za to w mordę dać.

      Usuń
    26. W mordę to zawsze można dać pierwszemu lepszemu kto się napatoczy 😉

      Usuń
    27. Pierwszemu lepszemu patopisiarzowi najlepiej 😂

      Usuń
  3. Całkiem sympatyczne te kobitki, jak DJ Vika:-)

    OdpowiedzUsuń
  4. znam, w moich "Czarownicach", wśród wielu naprawdę rewelacyjnych dialogów jest taki motyw...
    p.jzns :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No i gitara, czarownice mają moc! Nie tylko tę czarowską, ale i literacką 😊

      Usuń
  5. Fajne dziewczyny a wiek na wiek nie ma się wpływu a każdy dzień jest ważny pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń