Hmmmm. Sprzedawac mozna ale kupowac to nie ma przymusu. Ja tam robie zawsze dobre zakupy ale moze tu sklep dziala pod kientow i ich smaki? W internetowe Zalando nawet nie zagladam.
Ja tylko w internetowe, nie dość, że jakieś wynaturzone gówna, to jeszcze w wynaturzonych cenach (w stylu torebki w kształcie dziecięcego wiaderka do piasku za 6000 zł!).
Mnie nawet najlepszy salon piękności nie pomoże 😂 Poza tym mam wrażenie, że to bardziej salony próżności są a ludzie wydają tam fortuny na coś, co w końcu i tak zgnije 😉
Z czasem ludzie, którzy usilnie próbują pozostać młodymi zaczynają wyglądać wręcz karykaturalnie. Natura dała nam termin ważności i tego nie oszuka ani skalpel, ani najdroższe kremy. I tylko współczuć tym kobietom, które pompują sobie usta tak, że wyglądają jak parówki, bo na starość ze wstydu nie wyjdą z domu.
Są u mnie w szkole takie nauczycielki - psiapsiółki, napompowane, ostrzyknięte, wyklepane itp. Chłopaki (nauczyciele) podśmiewają się z nich i nazywają "botoks team" 😅
:)))) Dlatego poszla na pchli targ co wiidac po strojach.
OdpowiedzUsuńOkularki jednak maja superowe, moze nawet takie inteligentne.
No nie wiem, może te łachy mają akurat metki Zalando...
Usuń:)))) Nie maja! :))))
UsuńMyślę, że mają - Zalando to straszny syf, nie takie rzeczy sprzedają.
UsuńHmmmm. Sprzedawac mozna ale kupowac to nie ma przymusu. Ja tam robie zawsze dobre zakupy ale moze tu sklep dziala pod kientow i ich smaki? W internetowe Zalando nawet nie zagladam.
UsuńJa tylko w internetowe, nie dość, że jakieś wynaturzone gówna, to jeszcze w wynaturzonych cenach (w stylu torebki w kształcie dziecięcego wiaderka do piasku za 6000 zł!).
UsuńMnie nawet najlepszy salon piękności nie pomoże 😂 Poza tym mam wrażenie, że to bardziej salony próżności są a ludzie wydają tam fortuny na coś, co w końcu i tak zgnije 😉
OdpowiedzUsuńMnie też nie pomoże, a poza tym i tak mnie nie stać. Jestem, jaka jestem i natury nie oszukam. A te żony bogatych mężów też nie oszukają wieku.
UsuńZ czasem ludzie, którzy usilnie próbują pozostać młodymi zaczynają wyglądać wręcz karykaturalnie. Natura dała nam termin ważności i tego nie oszuka ani skalpel, ani najdroższe kremy. I tylko współczuć tym kobietom, które pompują sobie usta tak, że wyglądają jak parówki, bo na starość ze wstydu nie wyjdą z domu.
UsuńSą u mnie w szkole takie nauczycielki - psiapsiółki, napompowane, ostrzyknięte, wyklepane itp. Chłopaki (nauczyciele) podśmiewają się z nich i nazywają "botoks team" 😅
UsuńBo to jest śmieszne i żałosne. Nie da się cofnąć czasu ani uciec przed starością. To nie minie żadnego nas.
UsuńNo właśnie - żałosne. Na siłę udawanie młodości... po co? Dla poklasku, bo są bardzo próżne, bogate (raczej ich mężowie) i mają w głowach pustostan.
UsuńBo w swej naiwności myślą, że zawsze będą piękne 😅 Tyle że jest od groma przykładów w internecie, że starość dużo lepiej wygląda w naturalnym wydaniu.
UsuńWyglądają jak dzidzie-piernik, a jedna jak ropucha (nie ubliżają tym pięknym zwierzątkom) 😅
UsuńBo takie upiększanie na siłę przypomina szpachlowanie auta, które najlepsze czasy przeżywało w PRLu 😅
UsuńOj, tej szpachli to one mają na twarzach chyba na centymetr grubości 🖌️ 😅
UsuńI kiedyś to wszystko weźmie w cholerę odleci i ukaże się wyjątkowo straszny obraz 😂
UsuńA w trumnie zostanie kościotrup i wszelkie implanty 🤣
UsuńKiedyś archeolodzy odkopią trumny z obecnych czasów i będą mieli ubaw 😂
UsuńDokładnie! Zastaną silikony i kupę plastiku 🤣
UsuńNawet nie chcę sobie wyobrażać co sobie pomyślą o obecnie żyjących ludziach. Mam nadzieję że nasi przodkowie tego z zaświatów nie oglądają.
UsuńJeśli istnieją zaświaty, to przodkowie jednak widzą 😁
UsuńI z pewnością ręce im opadają w jakim kierunku poszedł ten świat.
UsuńRęce i inne członki 😅
UsuńMnie samemu opadają, gdy rozmyślam nad tym do jakiego stopnia ludzkość poje*ało 😂
UsuńPróbuję o tym nie myśleć, bo i tak mam wystarczająco dużo do myślenia i też nie są to przyjemne rzeczy.
UsuńNiestety życie jak na razie jakiś przyjemnych tematów do rozmyślań nie nastręcza... 🙄
UsuńI to jest najciekawsze. Interesuje mnie, dlaczego tak jest.
UsuńMo mamy takie posrane 'szczęście", że więcej złego niż dobrego się w tym naszym życiu dzieje... 🙄
UsuńAle dlaczego? I dlaczego my?
UsuńNie wiem. Ze sprawiedliwością to raczej nie ma nic wspólnego.
UsuńNo właśnie, nawet nie ma komu za to w mordę dać.
UsuńW mordę to zawsze można dać pierwszemu lepszemu kto się napatoczy 😉
UsuńPierwszemu lepszemu patopisiarzowi najlepiej 😂
UsuńCałkiem sympatyczne te kobitki, jak DJ Vika:-)
OdpowiedzUsuńDJ Vika to klasyka! 😅
Usuńznam, w moich "Czarownicach", wśród wielu naprawdę rewelacyjnych dialogów jest taki motyw...
OdpowiedzUsuńp.jzns :)
No i gitara, czarownice mają moc! Nie tylko tę czarowską, ale i literacką 😊
UsuńFajne dziewczyny a wiek na wiek nie ma się wpływu a każdy dzień jest ważny pozdrawiam
OdpowiedzUsuńI w każdym wieku wszystko można!
Usuń