piątek, 19 czerwca 2026

165. Biegam



5 komentarzy:

  1. Te panie z obrazka chyba też biegają, najczęściej chyba do lodówki... 🤔🙃

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja nie biegam, nie lubię biegania...chyba ze za wnukiem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Rozumiem, że Okrzyk bez gwiazdek brzmiał - Kawa! zaspałam.

    OdpowiedzUsuń
  4. I ja biegam. Tam i z powrotem. Kiedys trafie w dpowiednie miejsce. Albo nie. Zawsze to dobrze , ze sobie pobiegam.

    OdpowiedzUsuń