Akurat Wam, nauczycielom, należy się porządna wypłata, bo na Waszych barkach spoczywa dokształcanie tłumoków, co by potem wstydu w świecie nie było... 🙄
Wstyd już jest. Nakłady na oświatę żałosne, za to klechom płaci się państwowe pensje. Skoro to powołanie to nie powinni uczyć w szkole i brać za to powołanie kasy. Perfidni obłudnicy!
Powinno się zlikwidować fundusz kościelny a tą kasę dać nauczycielom. Księża, w przeciwieństwie do nauczycieli, nie sprawiają, że ktoś się zrobi mądrzejszy, tylko ludzi ogłupiają.
Ludzie mawiają, że szczęście nie zależy od okoliczności zewnętrznych, tylko że jest w nas i że trzeba go szukać w sobie. Ciekawe, jak, skoro go tam nie ma?
wypłata: być rozbawionym, ale nie najedzonym... co najwyżej nachlanym, bo narkotyki są w tym kraju najtańsze... niejaki pseudo-prezydent nie chce podpisywać ustaw podnoszących akcyzę, bo on po prostu chce źle dla obywateli, żeby się szybciej truli i byli takimi idiot(k)ami jak on sam plus te jego debilne grono wyborców... p.jzns :)
Tytuł posta mnie zachęcił, żeby zajrzeć... Hm, śmieszne jak cholera... Ostatnio przeczytałam mądre zdanie (tylko dla mnie już za późno), żeby w ostatnim roku przed emeryturą kupić wszystko, co jeszcze może być potrzebne lub ma się na to fantazję, bo potem to już nie będzie za co.
Akurat Wam, nauczycielom, należy się porządna wypłata, bo na Waszych barkach spoczywa dokształcanie tłumoków, co by potem wstydu w świecie nie było... 🙄
OdpowiedzUsuńWstyd już jest. Nakłady na oświatę żałosne, za to klechom płaci się państwowe pensje. Skoro to powołanie to nie powinni uczyć w szkole i brać za to powołanie kasy. Perfidni obłudnicy!
UsuńPowinno się zlikwidować fundusz kościelny a tą kasę dać nauczycielom. Księża, w przeciwieństwie do nauczycieli, nie sprawiają, że ktoś się zrobi mądrzejszy, tylko ludzi ogłupiają.
UsuńJestem takiego samego zdania, ale spora część narodu to głupki i tego nie dostrzegają. No ale przynajmniej w dzień wypłaty jest śmiesznie 🤣
UsuńTo chyba taki bardziej śmiech przez łzy 😉
UsuńAle jednak śmiech 😅
UsuńFakt, dobry i taki a kto wie, może kiedyś i ten ze szczęścia się zdarzy 😉
UsuńLudzie mawiają, że szczęście nie zależy od okoliczności zewnętrznych, tylko że jest w nas i że trzeba go szukać w sobie. Ciekawe, jak, skoro go tam nie ma?
UsuńTak mogą mówić ludzie, którym się w życiu układa. Wtedy łatwo pieprzyć podobne dyrdymały...
UsuńTeż mi się tak wydaje. Muszę zapytać o to moją panią psycholog, zobaczymy, co ona powie z punktu widzenia nauki.
UsuńLudzie których przeczołgało życie banałami na temat poszukiwania szczęścia w sobie innych nie obdarzają, bo zazwyczaj sami nie są szczęśliwi.
UsuńDoświadczenie uczy pokory albo dumy. Nas objęła ta pierwsza grupa. Niestety.
UsuńWypłata? emerytura, to dopiero potrafi rozśmieszyć:-)
OdpowiedzUsuńTo dlatego zawsze jesteś w dobrym humorze! 🤣
UsuńCoś w tym jest :-)
UsuńCholera może człowieka wziąć w tym złodziejskim kraju...
UsuńOj coś o tym wiem!
OdpowiedzUsuńNooo... śmiechowo bywa 😁
Usuńwypłata: być rozbawionym, ale nie najedzonym... co najwyżej nachlanym, bo narkotyki są w tym kraju najtańsze... niejaki pseudo-prezydent nie chce podpisywać ustaw podnoszących akcyzę, bo on po prostu chce źle dla obywateli, żeby się szybciej truli i byli takimi idiot(k)ami jak on sam plus te jego debilne grono wyborców...
OdpowiedzUsuńp.jzns :)
Masz 1300% racji! No ale elektorat jaki jest, każdy wie - i jaki jest lokator Pałacu Prezydenckiego. Trudno sobie wiele obiecywać...
UsuńTytuł posta mnie zachęcił, żeby zajrzeć... Hm, śmieszne jak cholera... Ostatnio przeczytałam mądre zdanie (tylko dla mnie już za późno), żeby w ostatnim roku przed emeryturą kupić wszystko, co jeszcze może być potrzebne lub ma się na to fantazję, bo potem to już nie będzie za co.
OdpowiedzUsuńMam taki śmiechowy dzień raz w miesiącu. Coś jest w tym, co piszesz. Ja chyba w ogóle na emeryturę nie pójdę...
Usuń