A dalam Ci szanse na stwierdzenie: pokroilam buraka na kawalki :))))). Ty jednak tego nie lubisz. Przebaczylas czy nie ale poszlas dalej i dobrze Ci z tym, moze nawet lepiej. :)))
Tak, lufa wręcz by nie stygła 😅 Niestety żyjemy w tak wykolejonym świecie, że zwierzęta dla zabawy można zabijać, a łotrów nawet w dupę nakopać nie pozwolą.
jedno jest pewne, że stanowione prawo karne dotyczące dintojr, vendett, linczów, czy czegoś tam jeszcze powinno być jeszcze raz gruntownie przedyskutowane... natomiast tak na poważniej, to polskie prawo dotyczące obrony koniecznej jest po prostu skandaliczne... p.jzns :)
to teraz się zabawię w kretyna, takiego, których sam nie lubię... to tacy, którzy zamiast prawidłowo percepować sztukę zaczynają myśleć np. co autor(ka) jadła na śniadanie i takie tam inne... w ramach tej zabawy zapytam wprost: czy 13 maja była rocznica ślubu?... tak, ślubu, czyli takiej równie kretyńskiej sytuacji, gdy baba, która nic nie rozumie podpisuje umowę z chłopem, który też nic nie rozumie, a potem wszyscy im gratulują...
Hmmm. Tylko wojny sa bezkarne.
OdpowiedzUsuńKrew w kuchennym zlewie tez powinna przestac istniec, wiele zwierzat by ocalalo. Tylko czy wtedy bylby sens ich narodzin, hodowli ... "itp"?
Ta krew w zlewie i na nożu to pozostałość po moim eksmężu.
UsuńPrzygladnelam sie dokladniej. Tak to raczej barszcz wylany na noz...
UsuńNie lubię, więc nie gotuję barszczu. 😅
UsuńA dalam Ci szanse na stwierdzenie: pokroilam buraka na kawalki :))))). Ty jednak tego nie lubisz. Przebaczylas czy nie ale poszlas dalej i dobrze Ci z tym, moze nawet lepiej. :)))
UsuńNo nie lubię buraków, co ja na to poradzę! Taki mam gust 😀
UsuńWiesz, całkowicie zakazałbym polowań na zwierzęta, za to zezwolił na ostrzał złych i podłych ludzi... 🙄
OdpowiedzUsuńJestem absolutnie za!
UsuńObojgu nam zalazł za skórę nasz gatunek i raczej byśmy się nie zawahali przed naciśnięciem spustu 😅
UsuńMyśliwi, pisiarze, dręczyciele zwierząt, mój eksmąż, jeden taki, była dyrektorka... Jest do kogo strzelać 🤣
UsuńTak, lufa wręcz by nie stygła 😅 Niestety żyjemy w tak wykolejonym świecie, że zwierzęta dla zabawy można zabijać, a łotrów nawet w dupę nakopać nie pozwolą.
UsuńI to jest czyste skurwysyństwo.
UsuńTo jest przede wszystkim jedna z wielu niesprawiedliwości tego świata.
UsuńŚwiat jest wyłącznie niesprawiedliwy. Jeżeli go ktoś stworzył, to gratuluję - spier***lił koncertowo.
Usuńjedno jest pewne, że stanowione prawo karne dotyczące dintojr, vendett, linczów, czy czegoś tam jeszcze powinno być jeszcze raz gruntownie przedyskutowane... natomiast tak na poważniej, to polskie prawo dotyczące obrony koniecznej jest po prostu skandaliczne...
OdpowiedzUsuńp.jzns :)
No i powinna zostać zniesiona kara za mężobójstwo.
Usuńto teraz się zabawię w kretyna, takiego, których sam nie lubię... to tacy, którzy zamiast prawidłowo percepować sztukę zaczynają myśleć np. co autor(ka) jadła na śniadanie i takie tam inne... w ramach tej zabawy zapytam wprost: czy 13 maja była rocznica ślubu?...
Usuńtak, ślubu, czyli takiej równie kretyńskiej sytuacji, gdy baba, która nic nie rozumie podpisuje umowę z chłopem, który też nic nie rozumie, a potem wszyscy im gratulują...
Nie, dopiero mnie czeka. 18 czerwca. Ale już tak na zaś zrobiłam, ku czci i dla przyjemności 😅
UsuńFrau, czas się obudzić 😄 Teraz się robi party rozwodowe i celebruje rocznice rozstań, a Ty nadal w swojej własnej prehistorii tkwisz 😄
UsuńTak naprawdę tkwię w czymś innym, ale w czym, wiedzą nieliczni. To, co tutaj, to kamuflaż.
UsuńNo chyba że 😉🙂
Usuń`No... niestety.
UsuńO matko, ale krwawy zlew!
OdpowiedzUsuńWreszcie rozprawiłam się z byłą dyrektorką 🤣
Usuń